KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8272211
nr 827 2211
Jenny Nyström
(1854-1946), Sverige
Gouache, Jenny Nyström (1854-1946), Midsommardans, signerad, 20, 5x15, 5
Kondition: liten reva
Utrop:
30.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 20 maj 2013
kl 20:43:01
20/5 19:55:23
Jenny Nyström
Läs mer om Jenny Nyström
Gouache